Oto Banalnie Prosta Metoda, Dzięki Której Przestaniesz Się Zastanawiać Jak Pozyskać Klientów Na Treningi Czy Dietę I Dzięki Niej Możesz Pozyskiwać Klientów Na

10-30k Miesięcznie

Bez Konieczności Prowadzenia Social Media!

Działa nawet jeśli dopiero zaczynasz! Obejrzyj film i poniżej opinie.

Normalna cena 997zł

Tylko teraz (w ramach testu cena jest obniżona tymczasowo). Realna wartość takiego kursu wynosi 997zł. Obniżyłem cenę aby sprawdzić ile osób jest chętnych by pozyskiwać klientów z reklamy. W przyszłości cena wróci do standardowej.  

Obniżka jest szalona dopóki nie pozyskam więcej opinii dlatego wykorzystaj okazję. Nauczę Cię w 1 godzinę robić reklamy. 

97zł

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

Ok od razu żeby nie tracić Twojego czasu zweryfikujmy CZY TO DZIAŁA?  Na start możesz poznać opinię Gracjana, który samodzielnie stworzył swoje reklamy po przeprowadzce do innego miasta. Jeśli Ci teraz powiem, że za 97zł możesz się dowiedzieć jak zrobić to samo krok po kroku i zarobić sobie 11k to powiesz, że oszalałem… Może trochę, ale mam w tym swój cel. Chcę aby więcej trenerów i dietetyków wykorzystywało możliwości płatnej reklamy zamiast marnować czas na prowadzenie Social Mediów, które obecnie nie przynoszą klientów tak jak kiedyś. Chcę aby również nie musieli płacić kroci za obsługę marketingową, która nie zawsze przynosi spodziewany efekt…

To co Ci przedstawiam po prostu działa!

Obecnie reklama na pozyskiwanie kontaktów do klientów sprawdza się najlepiej. Zarówno do współpracy stacjonarnej i online.  Ty robisz reklamę zgodnie z moimi wskazówkami, a klient zostawia do siebie swój numer. Dzwonisz do niego, zadajesz kilka pytań, przedstawiasz ofertę i umawiasz kolejną współpracę. Co ważne – nie musisz nic na siłę wciskać klientowi ponieważ to on sam zainteresowany ofertą zostawia do siebie swój numer! Dlatego nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży telefonicznej. 

Do Ciebie też pisali...?

Obecnie jest wiele osób, które zajmują się pozyskiwaniem klientów. Być może do Ciebie również pisali. Zazwyczaj chcą współpracować z osobami, które już mają jakieś wyniki, opinie i zadowolonych klientów. Obsługa kosztuje minimum 1500zł, a w przypadku gdy zaczniesz pozyskiwać klientów może wzrosnąć do 5000zł. Jeśli trafisz na osobę, która faktycznie się na tym zna to ok, ale jest wiele osób, które oferują takie usługi i nie dostarczają wyników. Wtedy zmarnujesz kasę na obsługę kampanii oraz budżet reklamowy. Dlatego warto się nauczyć robić reklamy samodzielnie. Będziesz w szoku kiedy zobaczysz jakie to proste! Po moim kursie niektóre osoby zaczęły oferować takie usługi ponieważ sami nie mieli już miejsca na współpracę. 

Tworzysz posty, kręcisz rolki, tiktoki tylko po co?

Kiedy rozmawiam z trenerami i dietetykami w efekcie końcowym okazuje się, że wszystkie swoje działania tworzą po to…by mieć więcej klientów. Ja tutaj nie obiecuje Ci, że pierwsza reklama zarobi dla Ciebie 30k! Ja Ci obiecuję, że jeśli zrobisz to według moich wskazówek na pewno zaczniesz pozyskiwać klientów i nie będziesz płacić za obsługę takich rzeczy nikomu. Pieniądze za obsługę czyli 1500-5000zł możesz wrzucić w budżet reklamowy i uzyskać konkretne wyniki.  Tworzenie skutecznych reklam nie jest łatwe, ale w kursie podpowiadam co zrobić żeby dla Ciebie zarabiały.

Nikt Ci tego nie powie!

Nikt Ci nie powie, że to może być takie proste. Dlaczego? Ponieważ wiele osób nie mogło by już brać za to takich pieniędzy jakie biorą. Pierwszy raz publicznie pokazuję ten sposób w takiej wersji. Pokazuję proces tworzenia reklamy u siebie na komputerze dokładnie tak samo jak to robię dla siebie w przypadku moich działalności. Marketerzy mogą być niezadowoleni z tego powodu… 

Konkret - CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO KURSU?

Nie wierzysz, że to może być takie proste?
Sprawdź poniżej opinie osób, które już wykorzystały tę metodę.
Również miały wątpliwości, że to może tak działać...

Jeśli się jeszcze nie znamy

Nazywam się Artur Cichecki i od 2008 roku prowadzę własną działalność. W 2011-2017 prowadziłem własną siłownię, aktualnie prowadzę studio treningu personalnego oraz catering dietetyczny. Reklamą i marketingiem zajmuję się od kilku lat ponieważ zniechęciłem się współpracą z firmami marketingowymi. Wydawałem bardzo dużo pieniędzy, a efektów nie było. Dlatego postanowiłem się tego nauczyć i robić reklamy samodzielnie. Z osobą, z którą współpracowałem stworzyliśmy mini agencję marketingową na początku dla własnych potrzeb, a obecnie współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, tworzymy strony www, sklepy, platformy z kursami oraz zajmujemy się reklamą w Social Media. Dzięki reklamie udało mi się pozyskać kilka tysięcy klientów dla moich działalności. Lubię uczciwy biznes i uczciwych ludzi. Uwielbiam przekazywać wiedzę i swoje doświadczenie po to by inni nie tracili tyle czasu ile ja potrzebowałem by się tego nauczyć. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

Osoby, które już skorzystały z tej metody w większości nigdy wcześniej nie robiły samodzielnie reklam. Dlatego ta metoda jest dla takich osób, które nie robiły reklam lub robiły i nie miały żadnych wyników. Dzięki temu, że poświęcisz tylko 1 godzinę zobaczysz jak łatwo można pozyskiwać klientów z reklamy i zarabiać godne pieniądze bez obniżania cen i codziennej walki o zainteresowanie w Social Media. 

Jeśli od dzisiaj chcesz wziąć biznes w swoje ręce poświęcając tylko 1 godzinę to ten kurs jest dla Ciebie

Jaką mam gwarancję?

Widzę, że osoby, które stosują tę metodę dokładnie tak samo jak jest w kursie mają wyniki. U mnie to również od długiego czasu z powodzeniem się sprawdza. Dlatego jestem pewny tego co Tobie proponuję i mogę dać Ci gwarancję. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że ten kurs Ci się nie przydał i nie chcesz z niego korzystać zwrócę Ci pełną kwotę zamówienia za niego. 

Pamiętaj, że wszelkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Staram się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji jednak nie biorę odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Podobnie jak inwestowanie w reklamy. Twoje wyniki będą zależeć od wielu czynników takich jak wielkość miasta, popyt w danym rejonie na konkretne usługi, treść reklamowa, dobór zdjęć, oferta. Oznacz to, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze wyniki. Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.