Zdobywaj więcej klientów

Naucz się być widoczny dla swoich klientów.

Pracuj on-line

Zbuduj silną markę trenera personalnego.

Zacznij zarabiać

Zacznij zarabiać więcej, pracując mniej.

Najpopularniejszy Kurs

Witam Cię w gronie przedsiębiorczych trenerów.

2390zł

Przedsiębiorczy Trener

Z tego kursu nauczysz się jak stworzyć biznes, który przyniesie Ci pasywny dochód każdego miesiąca.

Przejdź do kursu


Dla kogo jest kurs?

Dla osób indywidualnych

Dla osób, które chcą się realizować w zawodzie trenera, ale mają zbyt małą liczbę klientów aby zajmować się tylko tym i muszą dodatkowo pracować.

W kursie dowiesz się jak prowadzić skutecznie swoje social media i mieć zawsze pełny kalendarz podopiecznych. Jak wykorzystać sprawdzone darmowe i płatne sposoby aby zbudować większą społeczność. Zostaniesz trenerem na pełny etat i będziesz mógł zajmować się tylko tym.

Dla trenerów

Dla trenerów, którzy mają dużą liczbę klientów stacjonarnych, ale chcą przenieść część swojego biznesu lub całość do świata on-line jednak nie mają czasu się tym zająć.

W kursie dowiesz się dlaczego tak ważne jest posiadanie własnej strony, co zrobić aby zarabiać więcej nie pracując od rana do nocy oraz stworzysz biznes odporny na lockdown. Szybko się wdrożysz do świata on-line.

Dla przyszłych trenerów

Dla przyszłych trenerów personalnych, którzy chcą wystartować, ale nie wiedzą od czego zacząć.
W kursie dowiesz się jak od początku budować silną markę trenera personalnego, pozyskiwać pierwszych klientów przez odpowiednie prowadzenie profili społecznościowych.

Dla trenerów z potrzebami

Dla trenerów, którzy nie mają uporządkowanej pracy, a ich ilość klientów nie jest stabilna. Chcieli by mieć więcej czasu wolnego i móc również pracować online, stworzyć dochód pasywny i wykorzystać maksymalnie swój potencjał.
W kursie dowiesz się jakie możesz popełniać błędy, które powodują, że nie masz odpowiednich efektów. Poznasz odpowiednie zabiegi marketingowe, które zwiększą Twoją sprzedaż. Zobaczysz jak w łatwy sposób możesz stworzyć swoje pierwsze produkty cyfrowe bez nakładów finansowych. Wzniesiesz swoje social media na wyższy poziom.

2390zł

Przedsiębiorczy Trener

Z tego kursu nauczysz się jak stworzyć biznes, który przyniesie Ci pasywny dochód każdego miesiąca.

Przejdź do kursu


Przedsiębiorczy Trener

Przeprowadzę Cię w kursie krok po kroku pokazując jak zwiększyć rozpoznawalność i zbudować markę osobistą dzięki, której zwiększysz ilość swoich klientów. Nauczę Cię jak prowadzić skutecznie swoje social media by docierać do swojej grupy docelowej i zwiększać ilość obserwujących twój profil przez ciekawe i przydatne treści. Szybko będziesz mógł stać się trenerem na pełny etat jak również wejść sprawnie do świata online i mieć biznes odporny na lockdown.

Moja firma przekroczyła w 2020r milion złotych przychodu.
Przekazuję Ci swoje 10 letnie doświadczenie i wiedzę, którą zdobywałem na licznych płatnych szkoleniach oraz metody, które sam przetestowałem.

20 godzin praktycznego kursu, z konkretnymi zadaniami do wykonania i przykładami, które możesz od razu wykorzystać.

Artur Cichecki

Od 10 lat mam pełny kalendarz. 6 lat prowadziłem własną siłownię, od ponad 3 lat prowadzę studio treningowe, pracuję online, jestem przedsiębiorcą. Stworzyłem własną aplikację dla trenerów personalnych, prowadzę portal fitness, piszę artykuły, hobbystycznie gram w serialach. Prowadzę agencję marketingową dla trenerów pomagając rozwijać ich biznes.

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam do kontaktu:

Partnerzy

Co mówią o mnie moi studenci?

Myślałam, że moja wiedza jest na bardzo wysokim poziomie. Jednak wiedza na temat mojej pracy nie jest równoznaczna z wiedzą na temat rozwoju działalności i social-mediów. Teraz mogę wprowadzić ją w życie!
Paulina Miskala
Trener Personalny
Współpraca z Arturem pozwoliła mi na rozwój mojej marki. Od czasu gdy wprowadziłem wiedzę ze szkoleń u Artura w swojej działalności, moja wiedza przekłada się na jakość pracy.
Kacper Trzciński
ZakupStrone
Od 2012 roku prowadzę działalność gospodarczą. Nigdy nie miałem tak dużej konwersji, jak po kursach. Polecam!
Adrian Poznański
Przedsiębiorca
Dzięki szkoleniom jestem w stanie lepiej zrozumieć klienta. Utrzymuję lepsze relacje z klientami, którzy polecają mnie innym.
Jacek Mazur
TradingMaster